Eylül ayının 9 unda girmiş olduğum IELTS sınavından 5.5 almıştım. Açık olarak L 5.5 S 5.5 W 5 R 5.5. Sonrasında 22 günlük bir süreçte Seçkin Hocam ile beraber günde 2 saat olmak üzere yoğun bir hazırlık programına başladım. 28 ekim ve 5 kasım tarihlerinde 2 defa daha sınava girerek notumu ilk sınavda 6.5 son sınavda 7.5 seviyesine çektim. Son sınav notlarım L 7.5 S 7.0 W 6.5 R 8.0 Oldu. Kendisine çok teşekkür ederim. Aynı zamanda iyi bir dost ve her zaman hayatımda yanımda olmasını isteyeceğim de bir yoldaş oldu. Teşekkürler hocam.

 

Alp Eren Gülbahçe

20-12-2017

Merhaba YDS'ye çalışıp bir türlü istediği notu alamayanlar. Yoğun bir çalışmanın ardından girdiğim YDS sınavından 48 alınca tek başına, bir program dahilinde de olsa çalışmanın yeterli olmadığını net bir şekilde gördüm. Doğru metod konusunda her kafadan bir ses çıkıyordu. Şu şekilde yapmalısın bu kitaptan çalışmalısın vs. Nihayet Seçkin hoca ile tanıştıktan sonra kafamdaki tüm soru işaretleri sona erdi. Yapmam gerekeni açık bir şekilde biliyordum artık. Onun verdiği programın çalışmama katkısının önemli olduğunu düşünüyorum ancak en önemli katkısı derste konuyu en anlaşılır bir şekilde farklı örneklerle anlatmasıydı. Yoğun bir çalışma temposu ve evde iki çocuğa rağmen yaklaşık iki ay içerisinde 70 almamı sağladı. Kendisine teşekkür ederim. Benim durumumda olanlar mutlaka Seçkin hoca ile tanışın.

 

Uğur ÇOBANOĞLU

30-11-2017

Kısa bir zamanda, öğrenirken eğlenerek YDS ve YÖKDİL'den ihtiyacımız olan puanları almamızı, aynı zamanda İngilizce seviyemizin yükselmesini sağlayan hocamıza teşekkür ederim. Seçkin Esen farkıyla, YDS : 70 YÖKDİL : 77.5

 

Batuhan Özdemir

04-06-2017

Seçkin hoca ile yaklaşık 5 ay TOEFL PBT çalıştık. 446'dan notum 570'e çıktı ki bu oldukça yüksek bir rakam. Dersler çok eğlenceli, Seçkin hoca genç olmasına rağmen çok tecrübeli. Sıkıldığınızda ilginizi çekmesini iyi biliyor. Ayrıca bir sorununuz olduğunda ders saatlerinde esneklik yapabiliyor. Diğer hocaların aksine gelmezsen ücreti istemiyor. Ben oldukça memnun kaldım. İstediğim sonuca Seçkin hoca sayesinde ulaştım. Genç olması kesinlikle sizi yanıltmasın piyasadaki en kaliteli hocalardan kendisi. Her konuda bilgisi var, derse başladığınızda zaten siz de fark edeceksiniz :)

 

Murat Kaan Usta

25-01-2017

Üniversite son sınıftayken iş bulma konusunda diğer adaylara göre bir artım daha olsun diyerek Toefl sınavına hazırlanmaya karar verdim ve Ankara'da kurs araştırmaya başladım. Pek çok lokasyonda pek çok kurs gezdim ve Candelas Academy'ye karar verdim. Seçkin Hocadan 2 kişi ders aldık. En başta girdiğim deneme sınavına göre (toefl sınavı ile birebir aynı formatta) Seçkin Hocayla saat planı yaptık. Planladığımız 44 saat çok eğlenceli ve verimli geçti. Beni en çok etkileyen şey 4 ay önceden planladığımız zamanda sınava hazır olmam ve öngördüğümüz, hedeflediğim puanı almış olmamdı. Seçkin Hocanın genç ve alanındaki yenilikleri takip ediyor olması, bize sınav konusunda her türlü güncel materyali sağlamış olması gerçekten bu kurumu ön plana çıkarıyor. Kurs ortamı, kitap-bilgisayar entegre eğitim modeli gerçekten çok verimli. Sadece bilgi odaklı olmayıp sınav stratejilerini de bizle paylaşmış olması başarıya götüren bir başka büyük etken. Başta Seçkin Hocaya olmak üzere tüm Candelas ekibine teşekkür ediyorum ve kurumu da herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 

Gizem Kuyucu

06-09-2016

Başta Seçkin Esen olmak üzere tüm Candelas Eğitim'e çok teşekkür ediyorum. Aldığımız Toefl eğitimi sayesinde Toefl IBT sınavına ilk girişte istediğim notu aldım. Hocamız Seçkin Esen'in öğrenciye olan ilgi ve desteğide bu başarının bir parçasıdır. Herkese tavsiye ediyorum ve tekrardan tüm Candelas Eğitim'e çok çok teşekkürler.

 

Artuk Gürel

06-09-2016

2 yıl İngilizceden uzak kalarak dil kurallarını,kelimeleri,birçok konuyu unutmama ilaç gibi gelen Seçkin Esen hocama çok teşekkür ederim.Bir yaz bir güz döneminde derslerinde birçok şey öğretti bana birçok şey kattı.Sorularımıza sıkılmadan cevap verdi,anlamadığımız kısımları tekrar tekrar anlattı. Dersleri işleyişi , öğrenciye hitap edişi,halden anlaması işinde iyi olduğunu ortaya koyuyor. Derslerinde kimi zaman güldük konuştuk, kimi zaman sorularına cevap veremeyip sessiz kaldık ama hiçbir zaman güleryüzünü esirgemedi bizden.Her zaman bize pozitif enerji yaydı. Kullandığımız kitaplar gayet iyi seçilmişti. Sınıfların fiziksel şartları gerçekten iyi. Ortam,çalışanlar,hocalar yeterince sıcak davranıyor hiç yabancılık çekmiyorsunuz.İngilizce öğrenmek, İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız burayı tavsiye ediyorum. Candelas ekibi ve Seçkin hocama teşekkür ediyorum.

 

Elif Nur Tavukçu

06-09-2016

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine Seçkin Esen'den toefl ibt dersi almak için kursa başladım. Direkt sınava yönelik bir eğitim istediğim için benim isteklerim doğrultusunda çok güzel bir program düzenledik ve toeflda hedefime ulaştım. Seçkin Esen Ankara'da ibt eğitimi konusunda en donanımlı kişidir. Herkese çok içtenlikle tavsiye ettiğim bir yer. Ayrıca samimiyetleri ve yardımsever kişiliklerinden dolayı istediğiniz her konuda çekinmeden danışabilirsiniz. Sadece toefl için değil diğer ingilizce eğitimleri için de Seçkin Esen'in Ankara'da rakibi yok diyebilirim.

 

Didem Demir

29-06-2015

Kesinlikle Candelas iyi bi eğitim için doğru bir adres..Hayatta verilecek bütün kararların doğru olmasını herkes ister. İngilizce öğrenmenin, geliştirmenin doğru adresi de burası..İyi ki bu kararı verdim. Candelas a ve özellikle hocam Seçkin Esen e minnet borçluyum .. Çok teşekkür ederim verdiğiniz emekler ve değerleriniz için .Ayrıca kitaplarınızı yazarken gösterdiğiniz titizlik eğitime ne kadar önem verdiğinizi bana bir kez daha gösterdi..Sizin öğrenciniz olmak benim için gercekten büyük bir şans.

 

Cansu Doğan

23-01-2015

Seçkin ESEN ile tesadüfen bir tanışma fırsatı bana TOEFL sınavında istediğim notu alma sanşını tanıdı. Nasıl mı? Öncelikle seçme ve özel eğitimci backgrounduna sahip bir ekip var karşınızda ve konusunda uzman bu muhteşem ekip tamamen sizin seviye ve hedefinize yönelik özel bir program danışmanlığıyla işe başlayıp hedefinize ulaştırmak adına ne gerekiyorsa yapıyorlar. Ayrıca, Candelas eğitim ortamının gayet modern ve nezih olması, kendinizi aile ortamında ve emin ellerde hissetmeniz, hard ve soft tüm doküman desteğinin tam sağlanması, stratejik bir yaklaşımla eğitimin devam ettirilmesi sonucunda sınav başarısının kesin olması sizi şaşırtmasın. Tamamen profesyonel bir ekibin ellerinde bir iş başvurusu ihtiyacı nedeniyle ve hayatımda ilk defa girdiğim TOEFL sınavına 2.5 aylık kısa bir sürede hazırlanarak hedefim olan notu almış bulunmaktayım. Tabii ki, en büyük katkı ve emek Seçkin ESEN hocamın olup, kendisine şükran ve teşekkürlerimi sunuyorum. Birçok ticari kursun bulunduğu bu ortamda Ankara da eğitimci ve sahasında uzman bu güzel ve samimi ekibi tanımanızı ve hedefinize emin adımlarla ulaşmanızı dilerken şunu hatırlatmak isterim; " Hayat başlı basına büyük bir sınavdır, strateji ve teknikleriyle özellikle bilge kişilikler önderliğinde yaşanmadan başarı söz konusu değildir." Sevgi ve Saygılarımla...

 

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Seçkin hocamla tanıştım ve Candelas Eğitim'e başvurdum. Daha kapıdan girer girmez karşılaştığım sıcak ortam ve bir o kadar sıcakkanlı olan Akın hocam ve Seçkin hocam buranın doğru adres olduğunu hissettirdi. Yoğun bir programın ardından kısa sürede istediğim puana ulaştım tabiki Seçkin hocam sayesinde TOEFL sınavı ile ilgili korkuları olan, istediği puana ulaşmak isteyen herkese burayı tavsiye ederim. Pişman olmazsınız. :)

 

Dilan Azizoğlu

16-12-2014

Seçkin Hocam gerçekten çok iyi eğitimcisiniz. Özellikle Türkçede ki gramer de dahi zorlanırken Seçkin Hocam sağolsun İngilizceyi öğretti. Kötü bir başlangıçtan bir yıl içerisinde bu kadar çok ilerleyebilmeme katkı sağladığınız için çok teşekkür ediyorum.. Çok değerlisiniz :)) İlgi ve alaka gösterilen çabalar bunlar için ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorumm. İyiki sizi tanıyabildim.

 

Ayşe TAŞDELEN

18-07-2014

Benim bölümüm yüzde yüz ingilizce ve bu bölüme ilk geldiğim zaman vay ingilizce okuyacağım diyordum. Fakat, dil okuluna başlayınca her şeyin o kadar da kolay olmadığını anladım ve uzman yardımına ihtiyacımın olduğunu fark ettim işin en zor tarafı da bölüme başlarken ingilizceye sıfırdan başladım ve TOEFL sınavını da geçmek zorundaydım. Bu nedenle, kursları araştırmaya başladım tabii bu iş sadece kurslar ile de bitmiyor okuldaki hocalarda çok önemli TOEFL sınavın geçecek öğrenciler için ve öncelikle hazırlıktaki sınıf hocam sayın hakan cangir hocama çok teşekkür ediyorum çünkü Hakan hoca sayesinde çok yol katettim ingilizcede ve hazırlık bittikten sonra hakan hocamın tavsiyesiyle CANDELAS dil kursuna gittim ve orada Seçkin ve Akın hocalarımızla tanıştım ve onların yardım, doğru planlamaları ve yılların verdiği deneyimleri sayesinde ingilizceyi çok iyi öğrendim ve TOEFL sınavın geçtim. Sayın Hakan hocama, Seçkin hocama ve Akın hocama ne kadar teşekkür etsem azdır....

 

Okan SULTAN

17-06-2014

Candelas Eğitim Kurumu' nu arkadaşımın tavsiyesi üzerine araştırdım.Bana karşı sergilenen ilgi ve kafamdaki sorulara aldığım tatmin edici cevaplar bu kurumu tercih etmeme sebep oldu.Kısa süreli fakat yoğun bir Toefl eğitimi alarak açıklarımı kapattım.Yani kısacası hedefime ulaştım.Ben arkadaşımın tavsiyesine uyarak akıllıca bir seçim yaptığımı düşünüyorum ve Candelas Eğitim Kurumu'nu bende tavsiye ediyorum.

 

Beyza Ekmekçi

02-01-2014

Seçkin Hoca'nın Göksu adlı öğrencisi, aslında Seçkin Hocamın bana Göksu ve bazen de Göksu'ya Cansu demesi her ne kadar Göksu'yu sevsem de beni üzmüştü öğretmenim daha adımı bilmiyor diye ama sonra bu duruma alıştım çünkü Seçkin Hocamın öğrenci sayısı fazlaydı ve benim ismimi bazen karıştırabiliyordu. Beni hem TOEFL hem de IELTS sınavlarına hazırlayan ve IELTS sınavından 6,5 alıp Bilkent Üniversitesindeki bölümüme başlamamı sağlayan mükemmel hocalarımdan birisidir. Seçkin Hoca genç yaşına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş, çok başarılı, her konuda bilgili özellikle tarih konusunda bence iyi bir tarihçiye taş çıkartır, çok anlayışlı, hep güler yüzlü, moralim bozuk olduğu zamanlarda beni güldürmeyi başaran mükemmel bir hocadır. Seçkin Hoca ile güzel bir anımı paylaşmak isterim; Seçkin Hoca'nın hafızası çok iyidir ve bana bir iki ay önce işlediğimiz kelimeyi sorardı:'' Cansu şu kelimeyi TOEFL IBT kitabının 200. sayfasında işlemiştik hatırlıyor musun?'' Ben hocam gerçekten hatırlayamadım derdim ve gidip kitabı getirip hocamın söylediği bölüme bakardık ve hep doğru olurdu. Bu güzel anıyı hiç unutmuyorum. Hocam emeğiniz ve bana inandığınız için sonsuz teşekkürler. İYİ Kİ VARSINIZ. :D

 

Cansu Can

14-09-2013

Hazırlığa başladığımda çok fazla soru vardı kafamda. açıkcası konu ingilizce olunca pek güvenemiyordum kendime; çünkü ingilizce altyapım çok iyi değildi. bu yüzden TOEFL'ı geçebileceğimi hiç düşünmedim. Sonra kendi kendime Candelas'ı buldum, sağolsun Seçkin hocam çok yardımcı oldu, kendi çalışmalarımla ve Seçkin hocamın desteğiyle hazırlandım TOEFL'a. TOBB ETU hazırlıkta olup da TOEFL sınavını nasıl geçeceğini düşünenlere Candelas'ı tavsiye ederim cidden, herşey için çok teşekkürler :)

 

Rabia Özkan

10-09-2013

Öncelikle Candelas'a çok teşekkür ederim.Gidip gördüğüm kurslar içinde en iyi eğitimi verebilecek kursun burası olduğunu düşünüyorum.Toefl üzerinden uzmanlaşmış hocalar sayesinde özellikle Seçkin Hoca sayesinde hazırlık sınıfını başarılı bir puan alarak geçtim.Yabancı dil eğitimi almak isteyen herkese önerebilirim.

 

Ogün UNUS

27-02-2013

bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim Candelas'a ve çok memnun kaldım.Seçkin hocanın ve Gülben hocanın sayesinde ingilizcem gelişti ve toefl denen illet sınavda başarılı oldum :)) Herşey için çok teşekkür ederim.tobb etünün hazırlığında sürünen bütün gençlere Candelas'ı tavsiye ediyorum :))

 

burcu durlanık

10-01-2013

Bence süper bi toefl eğitimi veriyorlar.Özellikle benim gibi sınavdan nefret eden birinin ilk ibt sınavında 86 almasını sağlayan Seçkin hocaya tesekkür ederim.Herkeze benden tavsiye kesinlikle Seçkin hocadan ders alın eksiğiniz varsa.Tabi bu demek değildirki diğer hocalar kötü ama ben Seçkin hocadan ders aldığım için onu önerdim ;)

 

sezin günday

22-10-2012

İlkokuldan beri İngilizce'yle devamlı bir problemim oldu. Algılarımı büyük ölçüde İngilizce öğrenmeye kapamıştım. Nerede karşıma çıkacak dediğim İngilizce, bir mecburiyet olarak karşıma çıktığında nasıl hareket etmem gerektiği konusunda kafamı kurcalayan birçok sorun vardı. Fakat, Candelas ailesi kafamdaki soruların cevaplarını tatmin edici bir nitelikte verdi ve ben Candelas'ta eğitim almaya başladım. Bugün geldiğim noktada; hedefime varmam gereken noktadan daha üst bir noktada ulaşmış olmanın mutluluğunu yaşıyorum. Candelas ailesiyle başarıya ulaşmamın altın noktası olarak gördüğüm bazı noktalar var; öncelikle Candelas İngilizce'yi yaşam felsefesi haline getirmemi sağlayarak bugüne kadar direndiğim kalıplarımı kırdı. Sevgili hocam Seçkin Esen bizleri 0 noktadan bu seviyeye kadar büyük bir titizlikle taşıdı. İngilizce'yi sevdirdi ve öğretti. Seçkin hocayla yaptığımız derslerin en büyük avantajlarından biri, Seçkin Hoca'nın sadece bir Toefl hocası değil, Toefl'da da karşımıza çıkan güncel, bilimsel ve genel kültür konularında ders içinde bize sınavda da yardımcı olacak ufak ve etkili bilgiler sunmasıydı. Bunun yanı sıra, İnglizce'yi konuşup yazabilecek özgüven ve cesareti kazandırabilmesi de büyük bir artı. Sadece derslerde değil, bir aile olarak motivasyonumuzu en yüksek seviyede tutmak için bütün çabayı sarf eden Cankutay abiye, Akın hocaya ve eğitim sürecimiz boyunca bize ellerinden geldiğince tüm desteklerini sunan Gözde Hocaya, Sevilay Hocaya, Gülben Hocaya ve Hakan Hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Utkan Bostancı

19-10-2012

İngilizceyi bu kadar sevip, başarılı olabileceğimi hiç düşünmezdim , bu Candelas ailesi sayesinde mümkün oldu. Hiç bir zaman hazırlığı geçemeyeceğimi düşünüyordum:) ama şu an burada bu yorumu yazıyorum:) Hazırlığı atladığım için mutluyum ama buradan ayrılacağım için çok üzülüyorum. Özellikle Seçkin Hocama ve Gülben Hocama çok teşekkür ediyorum. Siz olmasaydınız büyük ihtimalle hala hazırlığı geçmeye çalışıyor olacaktım. Son olarak her şey için teşekkür ederim. Arkadaşlar hazırlıkla sıkıntısı olan herkese Candelas'ı tavsiye ediyorum.:D

 

Ozge Ekizceli

16-10-2012

Candelas'a Tarik kardesimin zorlamasiyla geldim. Ama iyiki de zorlamis. Bana ilk okulu birakip candelas'a gidelim 3 ayda hallederiz demisti. Baslarda inanmadim ama buraya gelip burdaki sevgi saygi dostluk ortamini gordukten sonra inandim ki buraya gelen herkes bu sinavi verip gecebilir. Nitekim oyle de oldu. Ilk sinavimda basariyla gectim. Buradaki Akin Hocam Gozde Hocam Cankutay abimiz son ve en onemli olarak Seckin Hocamin samimi sevgi dolu arkadasca davranislariyla verdigi egitimle verilmeyecek ingilizce sinav sekli yok. Okuma nasil ilkokulda ogrenilirse ingilizce de Candelas'ta Seckin Hoca ve diger hocalarimizin yardimiyla ogrenilir. Biz buraya toefl vermek icin geldik cok sukur verdik de, fakat dostlugumuz muhabbetimiz bitmedi. Daha candelasla Akin Hocayla Seckin Hocayla yapacagimiz cok seyler var. Allah hepinizden razi olsun Hocam.

 

Bilal Serin

03-08-2012

Candelas ve Seckin Esen'le tanismam hayatimin en buyuk sansiydi benim icin. Sadece TOEFL icin degil genel olarak hem cok guzel dostluklar edindim hemde TOEFL sinavini Seckin Hocam sayesinde basariyla gectim. Acikcasi TOEFL dan basari isteyen herkesin Seckin Hocayla tanismasi gerekiyor, adam bu isin piri.... Biliyor kendisi bizzat derslerde sinamisligim vardir turkcesini bilmedigim kelimelerin bile ingilzce karsiligi biliyor. Ayrica her bolum icin kendine has taktikleri var.. Insallah hayatlari boyunca Seckin Hocam ve Akin Hocam tanidigim gibi basarili olurlar hersey icin cok cok tesekkur ederim.

 

Tarik Demirelli

03-08-2012

Bu zamana kadar ogrenemedigim ingilizceyi candelasta ogrendim seckin hoca ve gozde hocanin yardimlariyla.Tabiki akin hocanin onderliginde. . . Bu sicak ortamda yakin dostluklarla TOEFL sinavina daha iyi hazirlaniyorum ve inaniyorumki onlarin bilgileriylede TOEFL sinavini vericegime inaniyorum. Buraya gelmemin nedenide her ogrencinin basariyla sinavi gecmesidir. Herkese de tavsiye ederim ki candelasta bu basarili hocalardan ders almali ! herkese cok tesekkur ederim ve hicbir zaman da bu dostlugumuz kaybolmayacak.

 

Ogulcan Unal

03-08-2012

Candelas... (: Bu zorlu hazırlık yılımı Candelas özelliklede ''Seckin Esen'' sayesinde atlatıyorum. Ingilizceyle aramın hiç iyi olmamasına ragmen buraya derse gelirken hiç oflamadan geliyorum. Burada geçirdigim süre boyunca büyük anlamda İngilizcem dahada gelişti ve özellikle de hiç yapamam dedigim speaking ve writing konularını inanamıyacagım derecede yapmaya basladım (: Seckin Hoca farkıyla Toefl ı halledicem ve mükemmel bir ingilizceyle hayatıma devam edicegimden eminimm.. (:

 

Tugce Nur Gokcek

05-07-2012

Candelas Egitim :) genellikle ogrenciler gidicegi kurs ismine degil ogretmen ismine gelirler.. nitekimde bende Seckin Esen markasina gelmistim :) kursa konusmaya geldigimde beni dusundiurdu cunku biraz kucuk bi alanda calisiyoruz ama buna ragmen ust duzey basari mevcut.. basta ben sunu soylemek isterimki kurstaki cogu hoca hacettepe mezunu olup fazla ilgililer.. diger hocalari fazla bilmiorum ama Seckin Esen basli basina bi isim diyebilirm.. bana ders calisma aliskanligi edindirdi daha da onemlisi girecegim sinavlara inandirdi.. bence motive olmak bi ogrenci icin cok onemlidir.. ve ben bunun Akin Demir ve Seckin Esen tarafindan mukemmel bi sekilde empose edildigine inaniyorum.. inanilmaz bi aile var burda.. dersten egitimden ziyade konusabilceginiz biseyler paylasabilcegimiz hocalarimiz var... Akin hoca buranin sahibi olmasina ragmen tum ogrencilerle yasadigi sicak diyaloglar sayesinde kursa gelirken oof yine mi kurs diyerek gelmiyoruz. bir de Cankutayimiz var tabii.. sabahlari onun gunaydiniyla derse basliyoruz :) ama toefl diyosaniz Seckin Eseni oneririm :)

 

hilal mermer

26-06-2012

Tarik arkadasimin tavsiyesiyle geldim bu mukemmel insanlarin oldugu ve mukemmel bir egitimin verildigi yere.TOEFL a daha girmis olmasam da seckin hocam ve canim hocacigim gozde hocam sayesinde gececegimden eminim.Gozde hocamin hangi piskolojide olursam olayim bana hep ayni sicakligi gostermesi ve buna benzer binlerce sey ona karsi omur boyu minnettar kalacagimin gostergesidir.Herkese siddetle tavsiye ediyorum.

 

Mert Haciosmanoglu

26-05-2012

Kursa baslamadan once toefl sinavi hakkinda pek iyimser degildim fakat ozellikle Seckin Esen hocamla calismaya basladiktan sonra fikrim degisti, bu konuda size yardimci olabilecek en yetkin kisi Seckin hocadir. Bir de butun bunlarin yaninda diger hocalarin, Cankutay abinin ve Akin hocanin yarattigi sicak bir ortam da var. Daha ne olabilir ki :D

 

Deniz Karan

16-04-2012

Kursa baslamadan once bircok kurs arastirdim fakat hicbirisi bana Candelas'in verdigi guveni vermedi. Hem yaptiklari kisa ve uzun vadeli calisma planlari hem de bireysel calisma imkanlari sundugundan dolayi Candelas'i guvenerek tercih ettim. Akin Hoca yonetimindeki Candelas kadrosu iyi bir egitimin yani sira iyi bir calisma ortami da sagliyor. Yasemin Hocam sayesinde temelini guclendirdigim Ingilizcem"i Seckin Hoca ile ust seviyelere cikardim. Seckin Esen hocamiz bence Turkiye'deToefl egitim sistemini icsellestirerek, kendi yontem ve stratejileriyle ogrencilere en iyi egitimi vererek onlari basariya ulastiran essiz bir hocadir. Verdigi iyi egitimin yani sira hissettirdigi aile ortamiyla da ogrenciyi basariya daha cok odakliyor. Cankutay abiye de bize desteklerinden dolayi tesekkur ederim.

 

Utkan Bostanci

16-04-2012

Hazırlık sınıfında ingilizce eğitimime destek amacıyla bir kurs ararken aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Candelas ailesiyle tanıştım. Bana ingilizceyi sevdiren, başarmamı sağlayan Candelas'ın değerli öğretmenlerine çok şey borçluyum. Bu zorlu süreçte kaliteli eğitimin yanında hiç bir kursun veremeyeceği manevi motivasyonuda eksik etmediler. Her türlü sorunlarıma çözüm bulan Akın hocama ve her zaman destek olan Seçkin hocama çok teşekkür ediyorum. Özellikle büyük bir sabırla bana zamanını ayıran, ilgisini esirgemeyen, yeri geldiğinde en yakın arkadaşım, yeri geldiğinde de fedakar bir öğretmen olan Gözde hocamada çok teşekkür ederim. Hazırlığı geçip şu anda bölümde olmam ve başarıyı yakalamam Candelas sayesindedir. Onlarla olduğum için ve hala onlarla olmaktan mutluluk duyuyorum çünkü her zaman yanımdalar...

 

Ecem Yılmaz

03-02-2012

Ekim ayi basinda basladigim bu kursta kisa zamanda cok buyuk mesafe katettim, ozellikle sinav stratejileri konusunda cok farkli seyler ogrendim. Seckin hocaya tesekkurler =))

 

Arman Demir

30-12-2011

Bazi arkadaslarimin tavsiyesiyle geldigim Candelas bana gercekten cok yardimci oldu. Bu zorlu TOEFL IBT maratonunda Seckin Hocama minnettarim..:) kisa sure icinde buyuk bir yol aldim. Sinavla ilgili tecrubemin artmasinin yaninda strateji hakkinda da baya bilgi sahibi oldum. Bu konuda yardim almak isteyen arkadaslara kesinlikle tavsiye ederim.

 

Evrim Turan

30-12-2011

Ilk olarak seckin hoca ve tum calisanlara cok tesekkur ediyorum ilk geldgimiz zaman ki seviyemiz ile 3 ay sonraki seviyemiz arasinda daglar kadar fark oldu ve hic bir zaman pisman olmadim. Seckin hocamiz ve diger calisanlar cok sicak ve dusunceli davrandi. Kesinlikle tavsiye ederim.

 

Alperen Karabag

30-12-2011

Okuldaki arkadaşlarımın tavsiyesiyle geldiğim ve TOEFL IBT dersi alma şansına sahip olduğum Candelas Uluslararası Eğitim Merkezi'nden son derece memnun kaldığımı söylemek isterim. Üstelik öğrencilere sağladığı üstün nitelikteki fırsatlardan da yararlanmış biri olarak kesinlikle her anlamda İngilizce eğitimi görmek isteyen herkese önerebileceğim bir kurumdur. TOEFL eğitimimde bana önemli yardımlarda bulunan Candelas ailesinden Seçkin ESEN hocama da ayrıca buradan sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Burcu DUMAN

25-12-2011

TOEFL egitimimde bana onemli yardimlarda bulunan candelas kurumuna ve ozellikle gozle gorulur bir gelisme gostermeme neden olan Seckin ESEN hocama sonsuz tesekkurlerimi sunarim. Bu konuda yardima ihtiyaci olan kisilerin tam bir guvenle ingilizce konusunda burayi tercih etmelerini oneririm.

 

Cagri karadeniz

30-11-2011

Ilk basta buraya gelirken aklimda acaba basarabilecekmiyiz basaramiyacakmiyiz diye cok ciddi sorular vardi. Basladigimiz ilk haftada buranin sicak ve bir o kadarda samimi olan egitim anlayislarina hayran kaldim ve soru isaretleri zamanla eksildi. Bu toefl ibt sinavinda bana ve arkadaslarima cok yardimci olan Seckin Esen hocama tesekkuru bir borc bilir ve burdan ona cok tesekkur ederim...

 

oguzhan cerit

30-11-2011

TOEFL IBT sinavinda bana cok onemli yardimlarda bulunan seckin esen hocama icten tesekkurlerimi sunarim.Ingilizce ogrenme konusunda Candelas egitim merkezini kesinlikle oneririm.

 

ilenay tan

30-11-2011

Candelas'a ilk geldigimde toefl sinavindan cok korkuyordum ama daha sonra bu sicak Candelas ailesiyle tanisip Seckin Esen hocamin dersine girdikten sonra kendime hem guvenim geldi hem de korkulmuycak bir sinav oldugunu anladim. Seckin hocamin toefl'a hakim olmasi ve benimle birebir ilgilenmesi benim cok asama kaydetmemi sagladi. Buna ek olarak da disarda bizi yemege cikarip bizim icin speaking club yapmasi speakingimiz acisindan bize cok yarar sagladi. Seckin Esen hocama ve sicakligindan dolayi Akin Demir hocama cok tesekkur ederim.

 

bilge kahramaner

20-11-2011

candelasa baslamadan once ingilizce benim icin yes ve no dan ibaretti,candelasta aldigim egitim sayesinde ingilizceyi ileri seviyeye tasiyabiliyorum.egitimler zevkli bir sekilde geciyor ve gercekten bana faydasi cook fazla.tesekkurler candelas ekibi

 

Burak CEVIZCI

01-04-2011

Ulkemizdeki Ingilizce egitiminin eksikligini giderecek bir kurs bulmanin sevinceyle bu yaziyi yazarken hocalarinin cana yakinligi ve sevecen tavirlarida bizi daha fazla baglamistir Candelas'a. Her uluslararasi iliskiler okuyan ogrencinin hayalinde olan Amerika yada Avrupa seruvenine bu kadar kolay ulastirabilen bir kurs olmasida Candelas'in degerine deger katmistir. 1.siniftan baslayarak ve kolejde Ingilizce egitimi gorup ingilizceyi bir turlu ogrenemeyen Ben, Akin ve Seckin Hoca sayesinde ingilizce ogrenmenin mutluluguyla bize bu imkani saglayan Candelas a tesekkur ediyorum.

 

M.Semih BAL

01-04-2011

Kursa bir arkadasim araciligiyla katildim. Ingilizce konusmak icin pratik yapmam gerekiyordu ve bence kurs ortami bunu fazlasaiyla sagladi. Sinif ortami cok sicak ve Seckin hoca herkesi konusmasi icin ayri ayri tesvik ediyor. Ingilizce pratik yapmak isteyen herkesin bu kursa katilmasini tavsiye ederim.

 

Esra Tas

28-03-2011

candelasin ingilizce konusma konusunda cok yararli oldugunu dusunuyorum hocalar konusmaya tesvik ediyor ve buda ingilizce konusurken kendimize guvenmemizi sagliyor.bence ingilizce konusmada problem cekenler icin uygun bir kurs herkese tavsiye ederim.

 

rukiye Baglik

28-03-2011

speaking kursu benim icin gercekten faydali oldu ve oldukca da eglenceli geciyor. Bu konuda kendime olan guvenim artti. Herkese tavsiye ederim:)

 

Elif Aktas

28-03-2011

Candelasda speaking kurslarina katildim ve cok faydali oldugunu dusunuyorum. Candelasin rahat ortami cok buyuk bir avantaj ozellikle speaking icin. Oncelikle Seckin hocaya ve tum Candelas ailesine tesekkur ederim. Turkiye`de Ingilizce ogrenmek ve pratik yapmak icin en iyi yerlerden biri oldugunu dusunuyorum.

 

Esra Ozdemirel

28-03-2011

Candelas gercekten harika bir kurs.Aslinda kurs tabiri cok yetersiz kaliyor. Bu kurs bir eglence ve dil ogrenme merkezi. Zaten hocalarimiz Bob Viglietta ve Seckin Esen yasca bize yakin olduklari icin dersi harika bi hale getiriyorlar. Bu yuzden bu kursu gercekten seviyorum.

 

Huseyin Eren CALIK

19-02-2011

ilk olarak seckin ve bob hoca bana ingilizceyi cok iyi ogrettigi icin su an bu mektubu turkce yazmakta zorlaniyorum. onlar ingilizceyi tamamen isin butunune inerek ogretiyorlar. kendilerine burdan saygilar ve sewgiler gonderiyorum we her zaman her yerde en buyuk candelas demek istiyorum. Sewgilerle...

 

Firat Mert Ustael

12-02-2011

seckin hoca ve bob bizim ingilizce ogretmenlerimiz.. cok kafa adamlar :D acikcasi cok egleniyoruz. Eglenmenin yani sira tabi ki iyi ve bizi gelistirmeye yonelik bir ingilizce egitimi aliyoruz. hic sikilmadan ingilizcemizi gelistiriyoruz.. her sey icin tessekkurler..

 

Efe Onal

12-02-2011

Candelas`dan sonra hayatim degisti. Kendime yeni bir hedef edindim. Candelas`da sadece ingilizcemi gelistirmedim ayni zamanda yeni bir bakis acisi kazandim . Tesekkurler Candelas!

 

Ahmet Yayman

12-02-2011